Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Cumartesi

32°/ 19°

Pazar

31°/ 20°

Pazartesi

30°/ 18°

Salı

31°/ 20°

Çarşamba

30°/ 20°

Perşembe

28°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan Belediyesi kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan Belediyesi kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor

Erzincan Belediyesi kent genelinde süren çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri çim biçme, genel temizlik, bakım onarım ve dezenfekte gibi bir çok alanda faaliyetlerine devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Kavakyolu Yerleşkesi Cumhuriyet Mahallesi 480. Sokak’ta bulunan basketbol sahasını yenileme çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar kapsamında eskiyen ve kırılan zemin sökülerek beton kaplama yapıldı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarını şehrin dört bir tarafında sürdürüyor. Park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra bulvar ve caddelerde gerçekleştirilen yabani ot temizliğiyle, çiçeklerin ve ağaçların daha kolay büyümesi sağlanırken, daha estetik bir görünüme de kavuşturuluyor. Özenle gerçekleştirilen çalışmalarda, gerek halkın sağlığı, gerekse çevre düzenlemesi ön planla tutuluyor. Son olarak Ekşisu Mesire alanında başlatılan çim biçme çalışmaları tamamlandı.

İbadethanler dezenfekte ediliyor

Veteriner İşler Müdürlüğü tarafından kent genelindeki tüm ibadethanelerin ilaçlanmasına düzenli olarak devam ediliyor. Yeni tip koronavirüse yönelik tedbir çalışmaları kapsamında Kandilli Cami ve Gülabibey Camii’ne ilaçlama ve dezenfekte uygulamaları yapıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler