Erzincan Medya
31° Erzincan

Erzincan

31°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fatih Erbakan şok edecek açıklamalar yaptı! “Vatandaşı eve kapatacaklar”

Yayınlanma:
ABONE OL
Fatih Erbakan şok edecek açıklamalar yaptı! “Vatandaşı eve kapatacaklar”

Aşıya ve bilime karşı sözleri ile sık sık gündemde yer alan Yeni Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bu defa yeni kehanetleri ortaya attı. Yaşanan küresel değişimlerin kurmaca olduğunu iddia eden Fatih Erbakan, “İnsanları küçültme düşünceleri var. Küresel ısınmayı bahane ederek kapanmalar olabilir” ifadesini kullandı.

“Dünya nüfusunu azaltma düşünceleri var”

Fatih Erbakan şu sözlere yer verdi;

“Küresel ısınma konusunda büyük panik yaratmaya çalışıyorlar. Buda kapanmalar yol açacak bir olay. Olay bir virüsün çıkması değil, küresel ısınma bahanesiyle de kapanma olabilir. ‘Karbon salınımı nedeniyle kurallık yaşanıyor. Araba kullanmayın ve fazla dışarı çıkmayın. Uçakla yolculuk yapmayın ‘gibi kısıtlamalar yaşanması ihmalleri söz konusu.

Dünyanın nüfusunu azaltma düşünceleri var.  10-20 yıl içinde ulaşılacak durumun bu kadar kısa sürede yaşanacağına inanıyorum. Bu konuyla ilgilenen bir sürü bilim insanı çalıma yapıyor. Karbon salınımı ile nüfusu azaltmaya inanıyorlar.

İnsanları küçültme düşünceleri var

Bunların doğal dengeyi bozma planları var. Bunlar şeytani ordu maalesef. İnsanlar mevsimsel griplere benzer hastalıktan ölümler yaşıyor maalesef. Küresel ısınma bahaneleri ile daha kapsamlı kapanmaların gelmesi gündemlerde yer alıyor. Bu konular artık yüksek sesle konuşuluyor. Bunların hepsini geçtim insanları küçültme düşünceleri bile var. Allah’ın düzenlediği şeylere karşı geliyorlar” diyerek ifadelerine yer verdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com