Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Fatih Erbakan şok edecek açıklamalar yaptı! “Vatandaşı eve kapatacaklar”

  Aşıya ve bilime karşı sözleri ile sık sık gündemde yer alan Yeni Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bu defa yeni kehanetleri ortaya attı

  Aşıya ve bilime karşı

  Aşıya ve bilime karşı sözleri ile sık sık gündemde yer alan Yeni Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bu defa yeni kehanetleri ortaya attı. Yaşanan küresel değişimlerin kurmaca olduğunu iddia eden Fatih Erbakan, “İnsanları küçültme düşünceleri var. Küresel ısınmayı bahane ederek kapanmalar olabilir” ifadesini kullandı.

  “Dünya nüfusunu azaltma düşünceleri var”

  Fatih Erbakan şu sözlere yer verdi;

  “Küresel ısınma konusunda büyük panik yaratmaya çalışıyorlar. Buda kapanmalar yol açacak bir olay. Olay bir virüsün çıkması değil, küresel ısınma bahanesiyle de kapanma olabilir. ‘Karbon salınımı nedeniyle kurallık yaşanıyor. Araba kullanmayın ve fazla dışarı çıkmayın. Uçakla yolculuk yapmayın ‘gibi kısıtlamalar yaşanması ihmalleri söz konusu.

  Dünyanın nüfusunu azaltma düşünceleri var.  10-20 yıl içinde ulaşılacak durumun bu kadar kısa sürede yaşanacağına inanıyorum. Bu konuyla ilgilenen bir sürü bilim insanı çalıma yapıyor. Karbon salınımı ile nüfusu azaltmaya inanıyorlar.

  İnsanları küçültme düşünceleri var

  Bunların doğal dengeyi bozma planları var. Bunlar şeytani ordu maalesef. İnsanlar mevsimsel griplere benzer hastalıktan ölümler yaşıyor maalesef. Küresel ısınma bahaneleri ile daha kapsamlı kapanmaların gelmesi gündemlerde yer alıyor. Bu konular artık yüksek sesle konuşuluyor. Bunların hepsini geçtim insanları küçültme düşünceleri bile var. Allah’ın düzenlediği şeylere karşı geliyorlar” diyerek ifadelerine yer verdi.

  Erzincan Haber