Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başkan Bekir Aksun Proje Tanıtım Toplantısı Yaptı

Yayınlanma:
ABONE OL
Başkan Bekir Aksun Proje Tanıtım Toplantısı Yaptı

Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir Aksun, proje tanıtım toplantısı yaptı.
Son Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti teşkilatı mensupları, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilat mensupları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı programda yapılan çalışmalar anlatıldı.
Programda açılış konuşmasını yapan Başkan Bekir Aksun şunları kaydetti: ‘ başladığımız günden bugüne son başbakanımız Binali Yıldırım bizimle Erzincan’la ilgilendi. Her aşama bizlere destek oldu. Biz cumhur ittifakının adayıyız. Milliyetçi Hareket Partisinin ne kadar adayıysak AK Parti’nin de o kadar adayıyız. Bir birinden farklı görmüyoruz. Bu çizgiye gelmemize vesile olan büyüklerimize teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı kurulduysa bu ülke için bu millet için kuruldu’ dedi.
Başkan Aksun’un başkanlık süresindeki yapılan çalışmaların anlatıldığı videonun izlenmesinin ardından Başkan Bekir Aksun projelerini anlattı.
Ardından konuşmasını yapmak için kürsüye gelen Son Başbakan Binali Yıldırım şunları kaydetti: ‘ mevcut belediye başkamız Bekir Aksun’u dinledik. Gelecek 5 yılda hedeflerini ortaya koydu. Bir çok önemli proje üzerine konuşuldu. Şehirde bütün ihtiyacı karşılayacak belediyecilik anlayışı içinde projeler yer alıyor. Erzincan’da sadece toki değil dar gelirli ailelere sosyal konuta da hız vereceğiz. Erzincan’da ki dönüşüm geçtiğimiz yollarda başladı. Çarlı ve taksim mahallesi, Kızılay Hocabey , merkez çarsısı ve daha bir çoğu da adım adım geliyor. Erzincan2a herkes gıptayla bakıyor. Gelenin hayran olduğu dönerken bize telefon ettiği bir şehir özelliğine sahşp. Erzincan’ımız son 20 sene bir çok yatırımla hak ettiği hizmeti aldı. Doğuda ve batıda çıkışı olan ortası bağlık etrafı dağlık şirin bir coğrafya. Ergan dağı, organize sanayideki gelişmelerle Erzincan adım adım Türkiye’de fark edilmeye başlandı. Erzincan Üniversitesini denetime geldiler büyük bir mutlulukla söylüyorum. Kısa sürede bu kadar mesafe kat etmesi büyük bir başarı. Erzincan bir çok alanda son suratla devam ediyor. Biliyorsunuz yerel seçimlerde Cumhur İttifakı bazı illerde AK Parti’yi destekleyecek bazı illerde ise MHP’yi destekleyecek. Bunlardan biride Erzincan’dır ve burada da adayımız Bekir Aksum’dur. Erzincan’da bu projelerin yapılması için Erzincan’da Bekir Aksun’a hep birlikte destek olacağız’ dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler