Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Vali Aydoğdu, tam anlamıyla bir terapi merkezi

  Ergan Dağı Kayak Merkezi’ni ziyaret eden Vali Aydoğdu, Erzincanlı vatandaşlar ve diğer illerden gelen misafirlerle hasbihalde bulunarak, eğlenceli vakit geçirmelerini diledi.

  Vali Aydoğdu, tam anlamıyla bir terapi merkezi

  Ergan Dağı Kayak Merkezi’ni ziyaret eden Vali Hamza Aydoğdu, Erzincanlı vatandaşlar ve diğer illerden gelen misafirlerle hasbihalde bulunarak, eğlenceli vakit geçirmelerini diledi.

  Vali Aydoğdu,  doğasıyla şehir merkezine yakınlığıyla göl ve şehir manzaralı kayak pistleriyle ve gece kayağı imkanıyla Ergan Dağı Kayak Merkezi’nin tam anlamıyla bir terapi merkezi olduğunu belirterek, tüm kayak seveleri merkezimize davet etti.

  Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizm Merkezi’nde, haftasonu yoğunluğu yaşandı.
  Her yıl yurt içi ve yurt dışından binlerce kayak severi ağırlayan kayak merkezi, doğasıyla da ziyaretçilerine eşsiz güzellikte kayak imkanı sunan Ergan Dağı hafta sonuda ziyaretçilerine güzel anlar yaşattı. Kent merkezine 12 kilometre uzaklıkta ve havalimanına 13 dakika mesafede bulunan kayak merkezi, ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

  Erzincan Haber