Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Üzümlü Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan yıl sonu sergisi ve Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında yenilenen kütüphane açılışı gerçekleşti.
Üzümlü Meslek Yüksekokulunda gerçekleşen sergi ve kütüphane açılışına; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Çırak, Kemaliye Hacı Ali Akın Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Samet Altınbilek, Üzümlü Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cem Şems Tümer, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı, Ciminli Baba KYK Müdürü, Üzümlü Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Çırak, açılışın ardından sergiyi gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve çalışmalarda emeği geçen herkesi tebrik etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler