Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

21°/ 13°

Pazartesi

22°/ 12°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

27°/ 15°

Perşembe

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

WhatsApp’ta o sorun tamamen tarihe karışacak!

Yayınlanma:
ABONE OL
WhatsApp’ta o sorun tamamen tarihe karışacak!

Dünyanın en sık kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında olan WhatsApp yaptığı yeniliklerle dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda aktarılan son habere göre WhatsApp’ın en büyük sorunu artık resmen tarih olacak!

Sadece ülkemizde değil, dünya genelinde de yaygın bir şekilde kullanılan WhatsApp kullanıcılarını memnun ediyor. Bugüne kadar birbirinden farklı güncellemelerle uygulamaya hem yenilik getiren hem de sorunları çözen WhatsApp şimdi de o sorunu ortadan kaldıracak.

BEKLENİLEN O ÖZELLİK GELİYOR

WhatsApp kullanıcılarının uzun bir süredir beklediği o özellik resmen geliyor. Aktarılan son haberin detaylarına göre, kullanıcılar yakın zamanda HD fotoğraf gönderme özelliği ile tanışacak. Peki, bu özellik hangi telefonlar için gelecek? Yeni HD fotoğraf gönderme özelliği kimler için geçerli olacak? Merak edilenler haberimizde

KULLANICILAR HEYECANLI

WhatsApp kullanıcılarını heyecanlandıran özelliği detayları açıklandı. Ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılan popüler mesajlaşma uygulamasında yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık birbirlerine kaliteli fotoğraf atabilecek. Bu şekilde WhatsApp’tan görüntü kalitesi düştü sorunu da ortadan kalkmış olacak.

YENİ ÖZELLİK NE ZAMAN KULLANILMAYA BAŞLANACAK?

Uygulamayı kullanan kullanıcılar yeni sürümün ne zamandan itibaren geçerli olacağını merak ediyor. aktarılan haberin detaylarına göre bu özelliğin Android 2.24.7.17 güncellemesi ile kullanıcıların beğenisine sunulması hedefleniyor.

WhatsApp kullanıcıları yeni gelecek olan bu özellik ile birlikte artık HD video ve fotoğraf göndermek için sadece ekranın sağ üst kısmında bulunan HD ibaresini seçmeleri yeterli olacak.

Öte yandan kullanıcılar son dönemlerde telefonlarından karşı tarafa gönderdikleri görüntülerin kalitesinin düşmesinden son derece şikayetçilerdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com