Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Tercan ilçesine bağlı Kargın Beldesinde okuyan ve daha önce hiç sinemaya gitmemiş olan yaklaşık 40 öğrenciyi Erzincan merkezde ağırlayarak, öğrencilerin isteğini yerine getirdi.
Vali Aydoğdu , esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı Kargın Beldesi Fahriye Gültekin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenleri Gizem Gündoğdu ve Seda Nur Öner’in, öğrencilerinin hiç sinemaya gitmediklerini söyleyerek öğrencileri adına yaptıkları isteği yerine getirdi.
Vali Hamza Aydoğdu’nun talimatları doğrultusunda öğrenciler öğretmenleriyle birlikte okuldan araç ile alınarak, Erzincan merkezde misafir edildi. Öğrencilere şehir merkezi gezdirildikten sonra öğrencilerin istedikleri bir sinema filmini de hep birlikte izlediler. Eğlenceli bir gün geçiren öğrenciler, Vali Hamza Aydoğdu’ya teşekkür ettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler