Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başkan Atmaca, ücretsiz su desteğimiz hemşehrilerimize hayırlı olsun

Yayınlanma:
ABONE OL
Başkan Atmaca, ücretsiz su desteğimiz hemşehrilerimize hayırlı olsun

Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca, artık görevde olduğumuz süre boyunca “insani su hakkı” kapsamanda aylık 2.5 ton su ücretsiz’ dedi.

Kazanan Kemaliye diyerek çıktığımız hizmet yolunda göreve geldiğimiz günden itibaren bir bir sözlerimizi yerine getiriyoruz ifadelerine yer veren Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca, ücretsiz su desteğimiz hemşehrilerimize hayırlı olsun açıklamasında bulundu.

Konu hakkında yazılı bir paylaşımda bulunan Başkan Atmaca, şu ifadelere yer verdi: ‘
Söz verdiğimiz gibi;Kazanan Kemaliye diyerek çıktığımız hizmet yolunda göreve geldiğimiz günden itibaren bir bir sözlerimizi yerine getirmeye, hemşehrimizin her daim yanında olmaya Belediyemizin tüm imkanlarını hemşehrimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz; seçim vaadlerimiz arasında bulunan ücretsiz su desteği projemizi hayata geçiriyoruz artık görevde olduğumuz süre boyunca “insani su hakkı” kapsamanda aylık 2.5 ton su ücretsiz!
Belediyemizin imkanlarını hemşehrilerimizin hizmetine sunarak uzun vadede her ay 2.5 ton su ücretini Belediyemiz bütçesinden karşılayıp su giderlerimizi azaltarak ekonomik yükünü hafifletmeyi amaçlıyoruz.
Göreve geldiğimiz günden itibaren; (3 ay gibi bir sürede )
”Esnafımızın Yanındayız.” 24 ay kira artışı
yapılmayacak paketimiz, Yeni evlenen gençlerimize düğün hediyemiz sandalye kiralama ücreti alınmaması, Her ay ücretsiz 2.5 ton ücretsiz su desteği,
“Eğinde su musluktan içilir.” Su deposunun hijyenik ve temiz hale getirilmesi….
Gibi programlarımızı kısa sürede hayata geçirerek sizlerin yanında olmaya ve her zaman destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Kemaliyeli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını hemşehrilerimizle yaptığımız istişarelerle tek tek tespit ederek cevap vermeye, gönül belediyeciliği kapsamında eser üretmeye ve aile bütçelerine katkıda bulunarak, daha güçlü ve mutlu bir toplum oluşturma yolunda kararlılıkla ilerleyeceğiz. Hemşehrilerime hayırlı uğurlu olsun.’ Dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler