Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan’da 100. Yıl Atatürk Huzurevinde kalan sakinleri Ekşisu mesire alanında düzenlenen piknik organizasyonunda hem moral depoladılar hem de temiz havanın tadını çıkarttılar.
Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci,100. Yıl Atatürk Huzurevinde kalan kıymetli büyükler ile Ekşisu mesire alanında düzenlenen piknik organizasyonunda bir araya geldi.
Kıymetli büyüklerin stresten uzak bir yaşam sürmeleri, motivasyonlarının artırılması ve doğa ile baş başa kalmaları için Ekşisu mesire alanında düzenlenen piknik programına katılan İl Müdürü Serdar Demirci, geçmişten bugüne köprü vazifesi gören, milli ve manevi değerlerimizin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan siz büyüklerimize her zaman minnettarız. Sağlık durumunuzun ve moral motivasyonlarınızın çok iyi düzeyde olması bizleri de mutlu ediyor’ dedi.
Mesire alanını gezen huzurevi sakinleri doğayla iç içe vakit geçirerek hem moral depoladılar hem de temiz havanın tadını çıkardılar.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler