Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Toplu taşıma kullanan milyonlara ücretsiz veriliyor! 1 kuruş ödemesi yok bedava yolculuk

Yayınlanma:
ABONE OL
Toplu taşıma kullanan milyonlara ücretsiz veriliyor! 1 kuruş ödemesi yok bedava yolculuk

Metro ve otobüs ile şehir içi ulaşımlarını sağlayan milyonlarca vatandaş bulunuyor. Toplu taşıma araçlarında vatandaşlar için sunulan hizmetlere ilişkin bilgiler paylaşılmaya devam ederken milyonlarca nüfusun yaşadığı bir ilde daha vatandaşın tek kuruş para ödemeden yararlandığı bir hizmetin duyurusuna yer verildi.

Başkent Ankara’da sunulan ücretsiz hizmetler ve sosyal yardımlar vatandaşın gündeminde yer alırken kentte toplu taşıma aracı kullananlara sunulan ücretsiz hizmet de açıklandı. Bu bağlamda Ankara Büyükşehir Belediyesine (ABB) bağlı EGO otobüslerini kullananlar ücretsiz hizmetin tadını çıkararak yolculuk yapıyor.

ANKARA’DA TOPLU TAŞIMADA ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ VERİLİYOR

Başkent Ankara’da yaşayan vatandaşlar için ABB’nin sunduğu hizmetler genişlemeye devam ederken EGO otobüslerinde sunulan Wİ-Fİ hizmeti ile vatandaşlar yolculukları sırasında internete ücretsiz olarak erişebiliyor.

Günümüzde büyük ölçüde kullanılan internet erişiminin kesintisiz olabilmesi için ABB tarafından geliştirilen proje kapsamında kent halkına ücretsiz internet erişimi imkanı sunuldu.

ABB’nin yürüttüğü proje kapsamında kesintisiz iletişimi sağlamak üzere belediyeye ait otobüsler ve meydan parklarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti veriliyor. ABB’nin ‘akıllı kent’ uygulamaları kapsamında EGO Genel Müdürlüğü tarafından 2022 yılında başlatılan ‘Otobüslerde Ücretsiz Wİ-Fİ’ hizmeti bin 850 otobüste erişime sunuluyor.

Ücretsiz internet hizmetinden yararlanmak için Wİ-Fİ ağına bağlandıktan sonra kayıt işleminizi tamamlayarak yolculuğuz esnasında ücretsiz bir şekilde interneti kullanabiliyorsunuz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com