Erzincan Medya
31° Erzincan

Erzincan

31°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Şireci, seçimler için var gücümüzle çalışacağız

Yayınlanma:
ABONE OL
Şireci, seçimler için var gücümüzle çalışacağız

AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri İle İlgili Basın Açıklamasında Bulundu. 

Şireci, Ülkemiz yerel seçim atmosferine girmiş bulunmaktadır. Bu doğrultuda AK Parti teşkilatları tüm hızıyla çalışmalarını devam ettirmektedir.
İlimizde de aday adaylığı başvuruları tamamlanmış, temayül yoklamaları ve diğer çalışmalar gerçekleştirilmiş, şehrimiz için aday belirleme sürecinde sona yaklaşılmıştır. 
2004 yerel seçimlerinden sonra AK Partili kadroların görev aldığı il, ilçe ve belde belediyelerinde hizmette çığır açan bir anlayış ile belediyecilik faaliyetleri yürütülmüştür.
2004 yılından bu yana Erzincan şehir merkezinde 3 dönem AK Parti belediyeciliği hizmet üretmede çığır açan bir anlayışla şehrimizde de dev hizmetlere imza atmıştır. 
Şehrin tüm su şebekesinin yenilendiği, tüm şehre doğalgaz hizmetinin sunulduğu, elektrik ve telefon hatlarının yer altına alındığı dev altyapı çalışmaları bu dönemde gerçekleştirilmiştir. 
Altyapı çalışmaları sonrası şehrin 400 km’lik tüm üstyapısı 800 km’lik kaldırımları ile yenilenmiştir.
Çarşı Mahallesi ve taksim mahallesi kentsel dönüşüm projeleri de AK Belediyecilik anlayışı ile yine aynı dönemde gerçekleştirilmiştir. 
Kent içi ulaşımda dönüşüm ile şehrimiz modern bir ulaşım sistemine kavuşmuştur. 
Milyonlarca m2 yeşil alan inşa edilmiş, ekşisu mesire alanı gibi dev alanlar rehabilite edilmiştir.
Üstyapıda andezit taşı kullanımı için belediye kendi tesislerinde üretim yapmaya başlamıştır.
Yol genişletme çalışmaları cadde ve sokak aydınlatmaları sayesinde şehrimiz yaşanılabilir bir kent haline getirilmiştir. 
Şireci sözlerini şöyle sürdürdü; 
Erzincan şehir merkezinde 15 yıllık AK Belediyecilik hizmet süresi boyunca şehrin sadece o günü değil geleceği inşa edilmiştir. 
Son genel seçimlerde Erzincan halkı AK Parti’ye yönelik teveccühünü sürdürmüş, 21 yıl kesintisiz şehrimizde lider parti olma ünvanını korumasını sağlamıştır.

Seçim sürecinde son zamanlarda kamuoyuna yansıyan ilimizde Cumhur İttifakının tek aday çıkaracağı hususu ile ilgili gerek basında gerekse sosyal medyada çıkan haberlerlere  resmi açıklamalarının dışındaki açıklamalara itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.” 

Şireci, Yaklaşan 2024 yerel seçimlerinde de Sayın Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin liderliğinde, son başbakanımız Binali Yıldırımın katkıları ile AK Belediyecilik anlayışından taviz vermeden hizmet üretmek üzere AK Kadrolar il, ilçe ve belde belediyelerinde var gücü ile çalışmaktadır ve çalışmaya devam edecektir.dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com