Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce “Polisim Yanımda Geleceğim Güvende” projesiyle öğrenciler bilgilendirilmeye devam ediliyor.
Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce “Polisim Yanımda Geleceğim Güvende” projesiyle öğrenciler bilgilendirmenin yanı sıra, onların sosyalleşmelerini sağlamak ve geleceğin teminatı olan çocukların sağlıklı, mutlu, özgüvenli bireyler olarak yetişmeleri amacıyla yürütülen proje kapsamında bilinçlendirme sürüyor.
Bu kapsamda, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli “Polisim Yanımda Geleceğim Güvende” projesiyle öğrencilerimizi bilgilendirmeye devam ediyor.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, ilimiz sorumluluk bölgesinde bulunan; Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu’nda, Göktürk İlkokulu’nda,
Kavakyolu Anaokulu’nda, Genel Güvenlik, Bilinçli internet kullanımı,
Sosyal Medyadan gelebilecek tehlikeler, Kişisel Verilerin paylaşımında dikkat edilecek hususlar, konuları halkında toplam 330 öğrenciye bilgi paylaşımı yaparak öğrencilere broşür ve hediyeler dağıtıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler