Erzincan Medya
18° Erzincan

Erzincan

18°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sanatçı Buray, Cumhuriyet Meydanı’nda Erzincanlıları Coşturdu

Yayınlanma:
ABONE OL
Sanatçı Buray, Cumhuriyet Meydanı’nda Erzincanlıları Coşturdu

ErzinCANFest 2022 etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Buray, Cumhuriyet Meydanı’nda Erzincanlıları coşturdu. Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlar Buray’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile doyasıya eğlendiler.

Erzincan Valisi Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris Güllüce Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Eşi, vali yardımcıları, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve on binlerce vatandaşımız katıldı.

Cumhuriyet Meydanını hınca hınç dolduran vatandaşlar Buray’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile doyasıya eğlendiler.

Vali Makas programda yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin şehri Erzincan’da 7’den 77’ye her yaştan vatandaşımızı kapsayan etkinliklerle ErzinCANFest 2022’nin Türkiye’de sayılı festivaller arasına girmeye aday olduğuna vurgu yaparak, vatandaşlara iyi eğlenceler diledi.

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris Güllüce Buray’a gecenin anısına çiçek takdim ederek Erzincanlılara selamlama konuşması yaptı. Alanı dolduran gençlere iyi eğlenceler dileyen Güllüce, büyük bir organizasyon olan ErzinCANFest 2022’den dolayı Vali Mehmet Makas ve ekibini tebrik ederek başarılar diledi.

Ünlü sanatçı Buray, yaklaşık iki saat süren sahne performansı ile Erzincanlılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler