Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aşk Bir Şey Değildir Adlı Tiyatro Oyunu Sergilendi

Yayınlanma:
ABONE OL
Aşk Bir Şey Değildir Adlı Tiyatro Oyunu Sergilendi

“ErzinCANFest 2022” Erzincan merkez ve ilçelerde farklı etkinlikler ile devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Trabzon Devlet Tiyatrosu oyuncuları tarafından “Aşk Bir Şey Değildir” adlı tiyatro oyunu sergilendi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde sergilenen tiyatro oyununa Erzincan Valisi Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk ve Eşi, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Eşi Filiz Levent,  davetliler ve  çok sayıda vatandaş katıldı.

Şahin Örgel’in kaleme aldığı ve Can Ali Çalışandemir’in yönetmenliğini yaptığı “Aşk Bir Şey Değildir” adlı tiyatro oyunu, modern çağımızda evlilik kurumu çatısı altında kadın ve erkek ilişkisinin masaya yatırılıp sorgulandığı, “Aşk Bir Şey Değildir” yoksa “Aşk Tek Bir Şey Midir” sorusuyla karşılık aldığı trajikomik bir aşk hikâyesini konu almaktadır. Yoğun ilginin olduğu tiyatroda izleyicilerin eğlenceli vakit geçirdikleri görüldü.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler