Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Kemaliye İlçe Devlet Hastanesini ziyaret eden Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, hastanede incelemelerde bulunarak, sunulan sağlık hizmetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Kemaliye İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ayhan Enes Işık ve hastane yöneticilerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Yöneticilerden bilgi alışverişinde bulunan Tekin şikâyetleri de yerinde dinlendi. Hastanede görev yapan sağlık çalışanlarını mesai başında ziyaret ederek sohbet eden İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, sağlık hizmeti alan hastalarla yakından ilgilenerek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Gerçekleşen incelemelerde, İl Sağlık Müdürü Tekin’e Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Yasin Bigin eşlik etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler