Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Faaliyetlerine geçen yıl başlamış olan Refahiye Belediyesi Yaz Spor Okulu gençlerden ve velilerden büyük bir talep görerek, olumlu geri dönüşler aldı.
Bu sene ise Yaz Spor Okulunun branş sayısı genişletilerek uzman ve lisanslı öğreticiler eşliğinde Futbol-Voleybol-Karate-Okçuluk alanlarında sporcu gençleri eğitmek için 2. Yıl Yaz Spor Okulu çeşitli etkinliklerle birlikte start aldı.
Düzenlenen programa Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç, Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Mete sporcular ve aileler katılım sağladı.
Programda konuşan Belediye Başkanı Çakmak Paçacı şu ifadelere yer verdi; “Geçen yıl başlatmış olduğumuz Yaz Spor Okulumuz gençlerimiz ve ailelerinden büyük bir ilgi gördüğünden gençlerimizi küçük yaşlarında spora yönlendirmek için daha sağlıklı bireyler yetiştirilmesi için spor okulumuza devam ediyoruz. İlçemizde ki tesisleri kullanımımıza açan İlçe Kaymakamımıza ve Gençlik Spor Müdürlüğümüze teşekkür ederim” dedi.
Açılışı yapılan Refahiye belediyesi yaz spor okullarında sporcu velileri arasında penaltı ve ok atışları yapıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler