Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Anagold 24 Erzincanspor Başkanı Ömer Akyürek ve Kulüp Müdürü Sercan Karabulut Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Başkan Akyürek ve Müdür Karabulut ile bir süre sohbet etti. Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Akyürek, Rektör Levent’in isminin yazılı olduğu Anagold 24 Erzincanspor formasını Rektör Levent’e takdim etti. Bu anlamlı hediye ve nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ileten Rektör Levent, Anagold 24 Erzincanspor’a yeni sezonda başarılar diledi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler