Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  New Balance 565 Spor Ayakkabı Modeli Nasıl Kombinlenir?

  Spor ayakkabılar söz konusu olduğunda hiç şüphesiz akıllara öncelikle New Balance markası gelmektedir.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Spor ayakkabılar söz konusu olduğunda hiç şüphesiz akıllara öncelikle New Balance markası gelmektedir. Özellikleri ve rahatlığı söz konusu olduğunda kullanıcıların ilgisini çeken New Balance 565 ayakkabı modeli ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Kısaca New Balance markası hakkında bilgi vermemiz gerekirse bu farklı marka hakkında şunları söyleyebiliriz.

  New Balance;  Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak çalışmalarına devam eden bir spor ayakkabı ve giyim şirketidir. Şirket uzmanlığına daha çok spor ayakkabılar üzerinden devam ettiği için tüm dünyada sevilerek kullanılan pek çok farklı modele sahiptir.

  Özellikle son zamanlarda kısa süreli koşucular için oldukça popüler ürünler ortaya çıkarmayı başarmıştır. Ayakkabı yapı itibariyle ikonik olarak 574 modeli ile ön plana çıkmıştır. Son yıllarda daha çok yeni neslin isteklerini göz ardı etmeden farklı modeller ortaya çıkarmıştır. Hiç şüphesiz 565 bunlardan bir tanesidir.

  New Balance 565 ve Özellikleri

  Türkçe buharlı New Balance modeli olarak da çevrilen New Balance 565  zamansız bir spor ayakkabı modeli olarak dikkatleri üzerine çeker. Son derece kullanışlı ve sağlam bir yapıya sahip olması bir yana kaliteli malzemesi nedeniyle de uzun süreler boyunca kullanılabilmektedir. Genel özellikleri onu son derece ayrıcalıklı ve sağlam bir ayakkabı olarak tanımamızı sağlamaktadır.

  New Balance kombinlerken günlük pantolonların yada kadınlar için elbiselerde rahatlıkla tercih edilebilir. Her ne kadar bir spor ayakkabı olarak ön plana çıkıyor olsa da hemen hemen her alanda New Balance 565 kadın ve erkek ayakkabısını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Zaten satın alanların büyük bir kısmı sadece spor yapmak amacıyla değil, aynı zamanda günlük kıyafetlerde de kullandıklarını belirtmektedir. Spor alanlarında kullanımına göz attığımız da ise New Balance ürünlerinin tamamında olduğu gibi öncelikle yürüyüş ve günlük sade sporlarda kullanılabilir. Bunun dışında basketbol, futbol, tenis ve golf gibi sporların giriş aşamalarında tercih edilebilmektedir.

  Neden New Balance 565

  Çünkü son derece sade ve kaliteli bir alt yapıya sahiptir. Kullanımının avantajları elbette bununla da sınırlı kalmamaktadır. New Balance gün içerisinde tercih edilebilecek ayrıcalıklı bir ayakkabı seçeneği olarak dikkat çeker.

  Erzincan Haber