Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül, Erzincan Kemahlılar Derneği’nin Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle tertip ettiği programa konuşmacı olarak katıldı.
Kemahlılar Derneği Başkanı Mahmut Cantekin’in davetiyle ve Kemahlılardan oluşan davetlilerin katılımıyla dernek binasında gerçekleştirilen program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahi seslendirmesiyle başladı. İl Müftüsü Gül’ün “Peygamberimiz, İman ve İstikamet” temalı, Rasulullah (sav)’in hadislerinden ve hayatın ibret tablolarından örneklerle devam eden sohbet, Kemah İlçe Vaizi Mahmut Yeşilkaya’nın duasıyla sona erdi. Dernek yönetimi tarafından yapılan çay ve diğer ikramların ardından yatsı namazı kılındı, asır suresinin tilavet edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle program sona erdi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler