Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Emniyet İl Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ‘Bir çocuğun gözündeki ışık her şeye değer’ düşüncesiyle özel öğretim gören öğrenciler ziyaret edildi.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Şehit Ahmet Aytekin Ortaokulu’nda özel öğretim gören öğrencileri ziyaret etti. Hoş zamanların geçtiği ziyarette duygu dolu anlar yaşandı. Öğrencilere teşekkür eden polis ekipleri, ‘ bizleri kabul ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Sevgili çocuklar, bizler sizinle engelleri aşıyoruz. Bugün sizlerden çok şey öğrendik, iyi ki varsınız. Emniyet güçleri olarak her daim yanınızdayız’ sözlerine yer verildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler