Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kuyrukluyıldız, hastalar ile iletişim konusunda hassas olmalıyız

  Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, poliklinik hizmetleri, yoğun bakım üniteleri ve acil servisleri ziyaret ederek hastalarla ilgilendi.

  Erzincan Mengücek Gazi Eğitim

  Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, poliklinik hizmetleri, yoğun bakım üniteleri ve acil servisleri ziyaret ederek hastalarla ilgilendi. Başhekim Kuyrukluyıldız , özellikle hastalar ile iletişim konusunda sağlık personellerinin daha özverili olmalarını istedi.

  Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sunulan sağlık hizmetlerini rutin olarak yerinde değerlendiren Başhekim Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, hastane yönetimi ile beraber, poliklinik hizmetleri, yoğun bakım üniteleri ve acil servisi ziyaret ettiler.

  Ziyaret sırasında hasta ve hasta yakınlarının talep ve isteklerini dinleyen Başhekim Kuyrukluyıldız  misafirlerle yakından ilgilenip, kendilerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Mesai arkadaşlarının da  taleplerini değerlendiren Başhekim Kuyrukluyıldız , özellikle hastalar ile iletişim konusunda sağlık personellerinin daha özverili olmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

  Erzincan Haber