Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Cumartesi

29°/ 15°

Pazar

32°/ 16°

Pazartesi

32°/ 20°

Salı

32°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

28°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kadın Girişimciliği İçin Protokol İmzalandı

Yayınlanma:
ABONE OL
Kadın Girişimciliği İçin Protokol İmzalandı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve TOBB Erzincan Kadın Girişimciler Kurulu Girişimcilik Kulübü arasında protokol imzalandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve TOBB Erzincan Kadın Girişimciler Kurulu Girişimcilik Kulübü Arasında İşbirliği Protokolü gerçekleştirildi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleşen protokol törenine Üniversite Rektörü  Prof. Dr. Akın Levent ve TOBB Erzincan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Rüveyda Tanoğlu  katıldı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve TOBB Erzincan Kadın Girişimciler Kurulu Girişimcilik Kulübü Arasındaki protokol anlaşmasını üniversite adına Rektör  Prof. Dr. Akın Levent, TOBB Erzincan Kadın Girişimciler Kurulu adına da Rüveyda Tanoğlu  imzaladı.
Üniversitede girişimcilik  ekosistemini artırmaya yönelik çalışmalar yürütmek maksadıyla gerçekleştirilen protokol, “Toplumsal Katkı Ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Çerçevesinde Ortak Projeler Organize Edilmesi”, “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın Tanınırlığı Ve Bilinirliğinin Artırmak Amacıyla Faaliyetler Yapılması Ve Projeler Geliştirilmesi”, “Ulusal Ve Uluslararası Fonlara Yönelik Ortak Projeler Hazırlanması Ve Başvuruların Gerçekleştirilmesi”, “Ortak Eğitimler Atölye Çalışmaları, Yarışmalar Ve Paneller Düzenlenmesi”, “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının Gençlik Çalışmalarının Planlamasında Kullanılması Amacı İle Çalışmalar Gerçekleştirilmesini”, “Düzenli Toplantılar Gerçekleştirilmesini  hedeflemektedir.
İmzalanan protokol sonrası değerlendirmede bulunan Rektör Levent farklı alanlarda yapılan ikili anlaşmalara üniversite olarak önem verdiklerini belirterek: Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve TOBB Erzincan Kadın Girişimciler Kurulu Girişimcilik Kulübü Arasında imzalanan protokolün her iki tarafa hayırlı olmasını diledi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com