Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından geliri ihtiyaç sahibi öğrenciler ve aileler için kullanılacak yardım kermesi programı düzenlendi.
Erzincan Dörtyolda düzenlenen programa Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, İl Genel Meclisi Başkanı Bekir Yıldız, kurum yöneticileri, veliler ve öğrenciler katıldı.
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören kermeste Erzincan MTAL atölyelerinde üretilen ürünlerin yanında, öğrenci velilerinin gönüllü katılımı ile evlerde yapılan yiyecek malzemelerinin satışı yapıldı. Stantları gezip etkinliği düzenleyen öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler