Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü’ nün Kadın Üreme Sağlığı Dairesi Başkanlığı ve Çocuk Ergen Dairesi Başkanlığı konuları kapsamında eğitim verildi.
Erzincan Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü’ nün Kadın Üreme Sağlığı Dairesi Başkanlığı ve Çocuk Ergen Dairesi Başkanlığı konuları kapsamında, Çocuk Ergen Kadın Üreme Sağlığı konularının ilçe bazında önemi ile iş ve işlemlerinin aktarılması amacıyla, hizmet içi eğitimi düzenlendi.
Halk Sağlığı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ nün Kadın Üreme Sağlığı Dairesi Başkanlığı ve Çocuk Ergen Dairesi Başkanlığı konuları kapsamında, Çocuk Ergen Kadın Üreme Sağlığı konularının ilçe bazında önemi ile iş ve işlemlerinin aktarılması amacıyla eğitim verildi. İlçe TSM personellerine Halk Sağlığı Hizmetleri ÇEKÜS Biriminde görev yapmakta olan Ebe Burcu Genç, Ebe Asel Fatma Utku, Ebe Nilay Yaşar, Hemşire Fatma Tuzlukaya, Ebe Mukaddes Sarıgül tarafından Toplum Sağlığı Merkezi Eğitim Salonunda hizmet içi eğitim verildi. Katılım belgeleri Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Hacı Osman Yılmaz tarafından katılımcılara takdim edildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler