Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Halk Eğitim Merkezi aracılığıyla hayata geçirilen kurslar, insanların hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Bir çok farklı alanda açılan kurslar , usta öğreticiler yönetiminde beceri ve deneyim kazandırıyor.
Erzincan Halk Eğitim Merkezi binasında yeni eğitim öğretim yılında açılan kurslarda eğitimler devam ediyor. Açılan kurslarda mesleki, toplumsal, ekonomik, kültürel alanlarda ücretsiz kurslar düzenleniyor. Bu kurslarda kimi kursiyerler ise öğrencidekilerini mesleğe dökerek ekonomisine katkı sunuyor. Usta öğreticilerin öncülüğünde her yaş için bireysel ve mesleki alanda çalışmalar verilen eğitimlerle sürüyor. Üniversite öğrencilerine de yönelik eğitim kursları da verilerek öğrenciler geleceklerine hazırlanıyor.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler