Erzincan Medya
15° Erzincan

Erzincan

15°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Güvenlik görevlilerine (KAAN) uygulaması anlatıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Güvenlik görevlilerine (KAAN) uygulaması anlatıldı

Erzincan’da görev yapan özel güvenlik görevlilerine, Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği Entegrasyon Uygulaması (KAAN) anlatıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü  Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü personelleri tarafından, İl Müftülüğüne bağlı birimlerde görevli Özel Güvenlik Hizmeti veren personele yönelik eğitim verildi.

Gerçekleştirilen  eğitimde ; Özel Güvenlik Hukuku Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği Entegrasyon Uygulaması (KAAN) Güvenlik Farkındalığının önemi anlatıldı.

Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan özel güvenlik görevlilerinin genel kolluk kuvvetleriyle etkili iletişim ve işbirliği ile koordinasyonu sağlamak, kamu kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak aidiyet duygularını geliştirmek, suçu meydana gelmeden önlemek, meydana gelen olaylardan genel kolluğun en seri şekilde bilgisinin olmasını sağlamak, devam eden olaylara etkin ve zamanında müdahale ederek olay yerindeki delillerin sağlıklı şekilde muhafazası ve genel kolluğa teslimini sağlamak amacıyla başlayan “Genel Kolluk- Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu Projesi (KAAN)” hazırlanarak 05/11/2018 tarihinde uygulanmaya başlanmıştır.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com