Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Derece Yapan Öğrencilere Plaket Verildi

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde Sayısal, Eşit ağırlık, Sözel, Dil, TYT ve yetenek puanına göre 2023yılında en yüksek puanla yerleşen öğrencilere de plaket takdim edildi

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde Sayısal, Eşit ağırlık, Sözel, Dil, TYT ve yetenek puanına göre 2023yılında en yüksek puanla yerleşen öğrencilere de plaket takdim edildi

  2023 yılında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’ne  dereceyle girmeye hak kazanan öğrenciler yemekte buluştu. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’ne 2023 yılında dereceyle girmeye hak kazanan öğrenciler Erzincan Ticaret Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu’nun yemek davetinde bir araya geldi. Yemekte Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ‘te bulundu.

  Rektör yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Engelli biriminin de katılım sağladığı program Erzincan Ticaret ve Sanayi odası başkanı Ahmet Tanoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Tanoğlu’nun ardından konuşmalarını yapmak üzere kürsüye çıkan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent: “Üniversitemizi yüksek puanlı öğrencilerin tercih etmesini her zaman diliyoruz. Sizler ve özellikle engelli birim öğrencileri bizim çok kıymetli öğrencilerimizsiniz. Okuldan mezun olduktan sonra da Erzincan’ın birer kültür elçisi olmanızı diliyoruz. Sizin başarılarınızla gurur duyuyoruz.” dedi. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Akın Levent tarafından Erzincan TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu’na plaket takdim edildi.

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde Sayısal, Eşit ağırlık, Sözel, Dil, TYT ve yetenek puanına göre 2023yılında en yüksek puanla yerleşen öğrencilere de plaket takdim edildi. Sayısal bölüm birincilik plaketini EBYÜ Tıp Fakültesinden Hanife İlayda Kurt, Sözel bölüm birincilik plaketini Eğitim Fakültesi, Okul öncesi öğretmenliğinden Sedanur Esen, Eşit Ağırlık bölümü birincilik plaketini hukuk fakültesinden Ceren Köse, Dil bölümü birincilik plaketini Eğitim fakültesi, İngilizce öğretmenliğinden Şevde Yağmur Taşdan TYT birincilik plaketini Adalet MYO, Adalet bölümü öğrencisi Muhammed Metin Dindar, Yetenek sınavı birincilik plaketini Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencisi Buse Ağgündüz, Rektör Prof. Dr. Akın Levent ve Erzincan TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu’nun elinden aldı.

  Erzincan Haber