Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen “Gençliğimiz Geleceğimizdir” projesi kapsamından lise öğrencileriyle buluşmalar yapıldı.
Erzincan Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen “Gençliğimiz Geleceğimizdir” protokolü kapsamında düzenlenen liseli öğrenci davetleri sürüyor.
Erzincan’da ki liselerde eğitim gören öğrenciler, İl Müftülüğü Gençlik Hizmetleri Koordinatörlüğünün organize ettiği ve Diyanet Gençlik Merkezlerinde gerçekleştirilen programlara yoğun ilgi gösterdiler.
“Hz. Yusuf (as)’ın Gençliğe Mirası” konulu ders sunumu yapıldı.
Programa katılan okulların müdürleri ve öğretmenleri Erzincan Müftülüğü Gençlik Hizmetleri İl Koordinatörlüğü çalışanlarına teşekkürlerini ileterek yapılan faaliyetlerin devam ettirilmesini talep ettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler