Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Cumhuriyetin 100. Yılında voleybol, basketbol ve masa tenisi spor dallarında kamu kurumlarının katılımı ile birlikte düzenlenen müsabakalarda Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü başarı göstererek Erzincan’ı temsil edecek.
Kamu Spor Oyunları kapsamında Erzincan Emniyet Müdürlüğünü temsil eden erkek basketbol takımı ve kadın voleybol takımı, Doğu Anadolu bölge müsabakalarında Erzincan’ı temsil etmeye hak kazandı.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda : ‘Meslektaşlarımızın turnuva boyunca göstermiş oldukları performansı ve her alandaki özverilerini tebrik ederek, kendilerine Doğu Anadolu Bölge Müsabakalarında başarılar dileriz’ denildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler