Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

ERZİNCAN’DA MUSTAFA YILDIZDOĞAN RÜZGÂRI ESTİ

Yayınlanma:
ABONE OL
ERZİNCAN’DA MUSTAFA YILDIZDOĞAN RÜZGÂRI ESTİ

22- Haziran ve 3 Temmuz tarihleri arasında ilk kez düzenlenen ErzinCANFest 2022 etkinlikleri kapsamında gecenin konuğu ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, sevenleriyle buluştu.

Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen konserde ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Erzincanlılar’a unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, sevilen birçok eserini seslendirdiği konser boyunca, alanı dolduran binlerce Erzincanlı da ünlü sanatçıya eşlik etti.

Büyük ilgi gören konserde tüm Erzincanlılar adına ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’a çiçek takdim eden Erzincan Valisi Mehmet Makas, yaptığı konuşmada, sosyal ve kültürel etkinliklerle dolu ErzinCANFest 2022″nin her kesime hitap ettiğini ifade ederek, birlik ve beraberlik mesajları verdi ve festivalin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Düzenlenen konsere; Erzincan Valisi Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Cumhuruyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Erzincan Adli Yargı Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Eşi, 26. Dönem Milletvekili Sebahattin Karakelle ve eşi, vali yardımcıları, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com