Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan’da 14,19 gram esrar ele geçirildi

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan’da 14,19 gram esrar ele geçirildi

Erzincan’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda 4 parça halinde toplam daralı ağırlığı 14,19 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, ‘İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin imal ve ticareti veya temini, gerek kullanmak için satın alınması, kabul edilmesi veya bulundurulması, gerekse de kullanımının kolaylaştırılması veya özendirilmesi eylemlerine ilişkin gerçekleştirilen operasyonlarda;Türk Ceza Kanunu 188 inci maddesi “Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” ve Türk Ceza Kanunu 191 inci maddesi “Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak” suçlarına karşı Erzincan’da yapılan operasyonda, 4 parça halinde toplam daralı ağırlığı 14,19 gram esrar maddesi ele geçirildi.
E.Y. ve Y.E.Ç. isimli şüpheli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Erzincan Kapalı Cezaevine teslim edildi’ denildi.

İlgili Haberler