Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’dan yetişen sporcular Avrupa’da Türkiye’nin ve Erzincan’ın gurur olmaya devam ediyor.
Daha Önce Almanya nın Boon şehrindeki Beuel kulübünden gelen teklifi kabul ederek transfer olan Nazlıcan İnci ve Bengisu Erçetin den sonra şimdide Fransa ligini güçlü kulüplerinden Culup Fos kulübü Erzincanlı Avrupa dereceli sporcular
Zehra Erdem,Yasemen Bektaş 2023-2024 Sezonunda Fransa liginde oynamak için teklif aldılar teklife olumlu cevap veren sporcular Franasa’nın Culup Fos takımına transfer olarak 2023-2024 Sezonunda yeni kulüplerinin başarısı için ter dökecekler .
Transferlerle ilgili bilgi veren Antrenör Murad Sönmez ve Uğur Erçetin; 7 yaşından beri Erzincan’da yetiştirdiğimiz sporcularımızın Avrupa’da sporda söz sahibi ülkelerden teklif almaları bizim için ve Ülkemiz sporu için gurur verici Almanya liginden sonra Fransa liginde de Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş’ın Türk sporunu temsil etmeleri gerçekten çok önemli bir spor olayıdır. Bu olay aynı zamanda Türk gençlerine imkan verildiğinde neler yapabildiklerinin de göstergesidir. Erzincan’da bu sporcularımızın yetiştirilmesin de ve destek veren emeği gecen herkesi kutluyorum, inşallah sporcularımız ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler’ diye konuştular.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler