Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

31°/ 15°

Pazartesi

32°/ 19°

Salı

32°/ 19°

Çarşamba

29°/ 17°

Perşembe

30°/ 16°

Cuma

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan lı Sporcular Avrupa’da Çok Değerli

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan lı Sporcular Avrupa’da Çok Değerli

Erzincan’dan  yetişen sporcular  Avrupa’da Türkiye’nin ve Erzincan’ın gurur olmaya devam ediyor.
Daha Önce Almanya nın Boon şehrindeki Beuel kulübünden gelen teklifi kabul ederek  transfer olan Nazlıcan İnci ve Bengisu Erçetin  den sonra şimdide Fransa ligini güçlü kulüplerinden Culup Fos kulübü Erzincanlı Avrupa dereceli sporcular
Zehra Erdem,Yasemen Bektaş 2023-2024 Sezonunda Fransa liginde oynamak için teklif aldılar teklife olumlu cevap veren sporcular Franasa’nın Culup Fos takımına transfer olarak 2023-2024 Sezonunda yeni kulüplerinin başarısı için ter dökecekler .

Transferlerle ilgili bilgi veren Antrenör  Murad Sönmez  ve Uğur Erçetin; 7 yaşından beri Erzincan’da yetiştirdiğimiz sporcularımızın Avrupa’da sporda söz sahibi ülkelerden teklif almaları bizim için ve Ülkemiz sporu için gurur verici Almanya liginden sonra Fransa liginde de Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş’ın Türk sporunu temsil etmeleri gerçekten çok önemli bir spor olayıdır. Bu olay aynı zamanda Türk gençlerine imkan verildiğinde neler yapabildiklerinin  de  göstergesidir. Erzincan’da bu sporcularımızın yetiştirilmesin de ve destek veren emeği gecen  herkesi kutluyorum, inşallah sporcularımız ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler’ diye konuştular.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com