Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek ve partililer ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Kızılay madensuyu fabrikasını ziyaret eden Milletvekili Karaman, Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci ve partililer fabrikayı gezerek yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.
Fabrikayı gezen Karaman ve Şireci burada bir açıklama yaparak şu ifadeler yer verdiler; 2014 yılında hizmete başlayan Erzincan Kızılay Maden suyu fabrikası kapasitesini her geçen gün artırarak yaklaşık 37 ülkeye ihracat yapıyor. Hem Erzincan’a istihdam sağlıyor, hem de Erzincan’ın ismini Dünya’ya duyuruyor bunun için çok mutluyuz çok gururluyuz, çalışanlarına ve yönetimine başarılar diliyoruz diye konuştular.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler