Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

21°/ 13°

Pazartesi

22°/ 12°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

27°/ 15°

Perşembe

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Memur-Sen’den Sahur Programı

Yayınlanma:
ABONE OL
Memur-Sen’den Sahur Programı

Erzincan’da Eğitim Bir- Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz’un katıldığı Memur-Sen Erzincan İl Divan Toplantısı Sahur programında yapıldı.

Düzenlenen sahur programına Ak Parti Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Ak Parti Milletvekili adayı Mehmet Cavit Şireci, Memur-Sen’e bağlı sendikaların yöneticileri ve çok sayıda sendika üyesi katıldı.

Erzincan İl Divan Toplantısı Sahur programının açılış konuşmasını yapan Memur-Sen Erzincan İl Temsilcisi Nebi Gül, katılım sağlayan tüm üyelerine teşekkür etti. Ülke gündeminde seçim olduğunu ifade eden Nebi Gül, “İstikrar için, Güçlü Emek için, Güçlü Türkiye için Hep birlikte 14 Mayıs 2023 tarihinde gereğini yapacağız” dedi.

Memur-Sen’in Türkiye’nin en başarılı sendika olduğunun altını çizen Memur-Sen Erzincan İl Temsilcisi Nebi Gül, “Memur-Sen’in başarısı, Memur-Sen’in durduğu yerin farklı olması bu ülkeye ve bu ülke insanına verdiği değerden kaynaklanmaktadır. Değerli dostlar önümüzde bir seçim var. Seçim çok önemli. Çünkü teröristler tarafından bakın nasıl açıklamalar yapılıyor. Ak Parti ve MHP’ye verilen her oy PKK’ya sıkılan bir mermidir şeklinde açıklamalar yapıyorlar. Bizde bunların bu açıklamalarına istinaden bu seçimde bir değil herkes 10’ar, 100’er mermi atalım inşallah” dedi.

Programda Ak Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır ve Ak Parti Milletvekili adayı Mehmet Cavit Şireci birer selamlama konuşması yaptılar.

Programda son olarak söz alan Eğitim Bir- Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz, ise katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür ederek, seçimde sendika olarak nerde durduklarının çok açık ve net belli olduğunu ifade etti.

Eğitim Bir- Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz, “Sendika olarak darbe zamanlarından ve ülkenin en kritik zamanlarında milletimizin devletimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. “dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com