Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ kapsamında üniversite sınavına hazırlanan lise mezunlarına yönelik yıl içindeki 5 deneme sınavı yapıldı.
Düzenlenen sınav periyodlarında öğrenciler eksiklerini görerek sınav sürecinde çalışmalarını sürdürüyor. Erzincan Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim sezonu içerisinde devam eden kurslarda öğrenciler, belirli zamanlarda yapılan deneme sınavlarına katılıyor.
‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ 2023- 2024 eğitim öğretim yılında devam ediyor. DYK kapsamında üniversite sınavına hazırlanan lise mezunu öğrencilere deneme sınavı yapılıyor. Öğrenciler gönüllü olarak katıldıkları denemelerde kendilerini test ederek eksik konular üzerinde bilgi sahibi olarak sınava daha iyi hazırlanıyorlar. Her deneme sınavlarından sonra öğrenciler eksik olduğu konuları görerek hedeflerine ulaşmak için çalışmalarını bu noktada sürdürüyorlar.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler