Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, öğrencilerle üniversitenin yemekhanesinde bir araya geldi.
2023-2024 eğitim ve öğretim döneminin yarıyıl sonu sınav haftasında öğrencilerle buluşan Rektör Prof.Dr.Akın Levent’e , Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak ve Genel Sekreter M.Cihat Özgenel eşlik etti.
Prof.Dr.Akın Levent, öğrencilerle yemekte bir süre sohbet etti, öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek sınavlarında başarılar diledi. Sosyal tesisleri de ziyaret eden Rektör Levent, öğrencilerin hem üniversiteden hem de Sosyal Tesisler hakkındaki beklentilerini değerlendirdi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler