Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Cumhuriyetin 100. Yılı Kapsamında Düzenlenen Spor Müsabakalarında Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor müsabakaları sonucunda dereceye giren katılımcılar için ödül töreni düzenlendi.

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor müsabakaları sonucunda dereceye giren katılımcılar için ödül töreni düzenlendi.
  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Üniversite Rektörü  Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları  Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter  Doç. Dr. M. Cihat Özgenel, sporcular ve üniversite personeli katıldı. 
  Cumhuriyetin  100. yılı etkinlikleri kapsamında üniversite de eylül ve ekim ayları içerisinde futbol, masa tenisi ve kort tenisi olmak üzere üç farklı branşta gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda her branşta ilk üçe girmeyi başaran katılımcılara ödülleri verildi. Düzenlenen halı saha futbol turnuvasında Güvenlik Birimi birinci, Meslek Yüksekokulu ikinci ve Kemah Meslek Yüksekokulu ise üçüncü oldu. Masa tenisi turnuvasında ise Dr. Öğr. Üyesi Nihat Fırat birinci, Lokman Aktepe ikinci ve Dr. Öğr. Üyesi Metin Sarıgöl ise üçüncü olarak tamamladı. Erkekler kort tenisi turnuvasında ise Doç. Dr. Mehmet Yazıcı birinci, Dr. Öğr. Üyesi Kadir Çebi ikinci ve Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kürşat Öksüz ise üçüncü olarak turnuvayı tamamladılar. Üniversitemizde ilk defa düzenlenen kadınlar kort tenisi turnuvasında ise Canan Arslantaş birinci, Öğr. Gör. Elif Özer ikinci, Öğr. Gör. Sema Köse ise üçüncü olarak tamamladı. Düzenlenen turnuvalarda dereceye giren yarışmacılar kupa ve madalyalarını Rektör Levent’in elinden aldı.
  Müsabakaların dostane bir ortamda geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Levent,     “Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor müsabakalarında başta katılımcılar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. Tüm yarışmacıların toplu fotoğraf çekiminin ardından tören sona erdi.

  Erzincan Haber