Erzincan
23°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği birimince müdürlük çalışanlarına, görevlerine yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri verildi.
Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği birimince personellerine yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri verildi.
Eğitimlerde, Sağlık konularında (Meslek hastalıklarının sebepleri, Hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması, biyolojik ve psikososyal risk etmenleri ve ilkyardım) bilgiler verildi. Yine verilen eğitimde, iş kazalarının büyük oranda önlenebileceğinin temel iş güvenliği, kişisel koruyucu donanımlar, iş sağlığı ve güvenliği kanunu, fiziksel ve ergonomik risk etmenleri, elle kaldırma ve taşıma, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı ve benzeri konularda bilgiler verildi.
İş Sağlığı ve Güvenliği birimi personelleri tarafından eğitimler planlı bir şekilde önümüzdeki aylarda da verilmeye devam edeceği öğrenildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler