Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Başkan Ahmet Tanoğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı

  Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, 2024 yılının dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi temennisinde bulundu.

  Erzincan Ticaret ve Sanayi

  Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, 2024 yılının dünyaya sevgi, barış ve refah getirmesi temennisinde bulundu. Tanoğlu, yayımladığı mesajında geçtiğimiz yılın yaşanan üzüntü ve sevinçlerle geride bırakıldığını, yeni bir yıla umut ve kararlılıkla adım atıldığını belirtti.

  Mesajında, geride kalan yılda yaşanan afetler, terör olayları ve uluslararası düzeydeki çatışmaların etkilerine değinen Tanoğlu, ülke olarak duruşlarını ve hedeflerini değiştirmediğini vurguladı. Birlik ve dayanışma içinde Türkiye’nin barış, refah ve kalkınmasının süreceğine inandıklarını ifade etti.

  Tanoğlu, 2024 yılında ülkenin ve özellikle Erzincan’ın daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik olarak refah seviyesinin yükselmesi temennisinde bulundu. Bu hedefe ulaşmak için sürekli bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirerek, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası olarak halkın ve üyelerin ihtiyaçlarına çözüm üretme gayreti içerisinde olacaklarını belirtti.

  Son olarak, Tanoğlu, 2024 yılının tüm insanlık, ülke ve özellikle Erzincan için huzur, sürekli başarı, sevgi ve dayanışma getirmesi temennisinde bulunarak mesajını tamamladı.

  Erzincan Haber