Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan’ da Osmangazi İlkokulu öğrencileri , Kızılay’ı ziyaret etti.
Osmangazi İlkokulu öğrencileri , köklü kurumlardan olan Türk Kızılay’ın Erzincan şubesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında Kızılay personelinden bilgiler aldılar.
Minik öğrencileri ağırlayan Erzincan Kızılay şubesi personeli, öğrencilere Kızılay’ın çalışmalarını anlattı. Kızılay yetkilileri, öğrencilere Kızılay merkezinde çadır atölyelerini gezdirerek üretilen çadırların yapım aşamasını anlattılar. Çalışmalar anlatırlarken yetkililer minik öğrencilerinde sorularını cevapladılar.
Paylaşma ve yardımlaşma duygusunu öğrencilere aşılamak amacıyla Kızılay’ın Erzincan şubesine getirdiklerini dile getiren veliler, bugünde öğrencilerimiz bu çalışmaları yerinde görerek burada nelerin yapıldığını görüp bilinçlenme duyguları bu şekilde artıyor sözlerine yer verdiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler