Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Alp Disiplini Eleme Yarışması Erzincan’da Tamamlandı

Yayınlanma:
ABONE OL
Alp Disiplini Eleme Yarışması Erzincan’da Tamamlandı

Alp Disiplini Eleme Yarışması (tüm kategoriler) Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde 30 ilden 600 sporcunun katılımıyla sona erdi.

600 sporcunun katıldığı Alp Disiplini Eleme Yarışması (tüm kategoriler) ödül töreni Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde yapıldı. Sporculara madalyaları düzenlenen törenle verildi.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu ve  beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte Ergan Dağı Kayak Merkezinde düzenlenen Alp Disiplini Eleme Yarışmaları ödül törenine katıldı. 
Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde düzenlenen ve 2 gün süren yarışmalar sonucunda dereceye giren sporculara ödülleri Vali Hamza Aydoğdu, Türkiye Kayak Federasyonu Başkan Yardımcısı Tarkan Soyak ve protokol üyelerince verildi.
Akademik başarıların yanında sportif faaliyetlerin de çok önemli olduğunu vurgulayan Vali Aydoğdu, “Sporcularımızı Erzincan’da ağırlamaktan çok memnunuz. Yarışmalara katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Türkiye Kayak Federasyonu başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

İlgili Haberler