Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, hastane yönetimi ile beraber hastaneye bağlı 24 Sağlıkspor Futbol Akademisi’ni ziyaret etti.
24 Sağlıkspor Başkanı Ahmet Kayser ve Teknik Direktör Mehmet Çeribaşı ile akademide sunulan faaliyetler hakkında bilgi alan Başhekim Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, burada yetişen çocukların öncelikle ahlaklı birer insan olmalarının önemini vurgulayarak; daha sonra disiplinli çalışmanın beraberinde hem sportif hem de okul başarısını getireceğine olan inancını vurguladı. Aynı zamanda sağlık ile sporun birbirini besleyen iki aktör olduğu hususunu belirtip spora sundukları katkı sebebiyle Kayser ve Çeribaşı’na teşekkürlerini iletti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler