Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank bir tek bu şartı yerine getirenlere 3.000 TL ödeme yapacak

Yayınlanma:
ABONE OL
Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank bir tek bu şartı yerine getirenlere 3.000 TL ödeme yapacak

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank bir tek bu şartı yerine getirenlere 3.000 TL ödeme yapacak – Devlet bankaları yeni kampanyalarını peş peşe açıklarken milyonlarca kişiye 3 bin TL’ye varan tutarda para iadesi alma yolu açıldı. Düzenlenen kampanyalara katılan kişiler istenilen koşulları yerine getirmeleri durumunda kartlarına hediye para puan alacaklar.

ZİRAAT BANKASI 3.000 TL PARA İADESİ KAMPANYA KOŞULLARI NELER, NASIL ALINIR?

Bankkart’ınız ile troyestore.com ve Troy mağazalarından Mac veya iPad alışverişinize 3.000 TL Airpods indirimi verilecektir.

Kampanya 20-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya troyestore.com ve Troy mağazalarında geçerlidir.

Bankkart , Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 3.000 TL indirim kazanabilir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere ödeme anında 3.000 TL indirim verilecektir. troyestore.com adresinden yapılacak alışverişlerde airpods indiriminden yararlanmak için Mac veya iPad ile airpods ürünlerinin sepete birlikte eklenmesi gerekmektedir.

Alınan kodlar, 31 Mart 2024 tarihi bitiminde geçersiz kalacaktır.

VAKIFBANK 2.000 TL BANKOMAT PARA KAZANMAK İÇİN ARANILAN KOŞULALR NELERDİR?

VakıfBank Reserve, Private Card ve Platinum Plus Metal kartınızla tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızın %10’u kadar, günlük en fazla 1.000 TL, aylık en fazla 2.000 TL indirim; VakıfBank Platinum Plus kartınızla tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızın %10’u kadar, günlük en fazla 500 TL, aylık en fazla 1.000 TL indirim verilecektir.

Kazanılan indirimler bir sonraki gün kartınıza yansıtılacaktır. Ek kartlar ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya e-ticaret, mobil temassız, mail order ve yurt dışı işlemleri ile iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

HALKBANK PARAF KART KAMPANYALARI! HEDİYE PARAF PARA NASIL KAZANILIR?

Ramazan ayına özel olarak çok sayıda kampanya düzenleyen Halkban marketten akaryakıta, kozmetikten giyime kadar çok sayıda kategoride yüksekmiktarda paraf para kazanma imkanı sunuyor. Halkbank paraf para kampanyaları sayfasını ziyaret ederek bu kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler