Erzincan Medya
21° Erzincan

Erzincan

21°

Erzincan

Salı

23°/ 13°

Çarşamba

26°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 17°

Cumartesi

28°/ 16°

Pazar

26°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Zekat Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Yayınlanma:
ABONE OL
Zekat Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Erzincan İl Müftülüğü, personele yönelik “Zekât Bilgilendirme Toplantısı” düzenledi.
Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde zekât konusunda vatandaşları bilgilendirmek ve zekât bilincinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla “Zekât Bilgilendirme Toplantıları” düzenleniyor.

Bu kapsamda Erzincan İl Müftülüğü ev sahipliğinde “Zekat Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi. Erzincan İl Müftülüğü Konferans Salonu’nda ve Fuaye Salonu’nda farklı saatlerde gerçekleştirilen toplantılara Diyanet İşleri Başkanlığı İrşâd Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Ünal konuşmacı olarak katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül, zekât ibadetinin önemine dikkati çekerek katılımcı personele teşekkürlerini dile getirdi.
Zekât ve diğer tüm hayrî hizmetleri hakkında bilgi veren Diyanet İşleri Başkanlığı İrşâd Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Ünal slaytlar eşliğinde personele sunum yaptı.
Salonlardaki toplantı sunumlarının ardından Erzincan Esentepe Sosyal Tesisleri’nde de bir araya gelen Erzincan’ın hayırsever iş insanları ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın mütevelli heyetine hitaben yine Türkiye Diyanet Vakfı’nın Türkiye’de ve dünyanın mazlum ve mağdur coğrafyalarındaki muhtaçlara ulaştırdığı yardımlar ve hayır hizmetlerine dair detayları aktardı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com