Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Cumartesi

29°/ 15°

Pazar

32°/ 16°

Pazartesi

32°/ 20°

Salı

32°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

28°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

(YÖKAK) değerlendirme toplantısı düzenlendi

Yayınlanma:
ABONE OL
(YÖKAK) değerlendirme toplantısı düzenlendi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde Kurumsal akreditasyon programı ön ziyaret toplantısı çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
 Kurumsal Akreditasyon Programı kapsamında 4-7 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan saha ziyareti öncesinde Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Değerlendirme Takım Üyeleri ile çevrim içi toplantı düzenlendi.
Rektörlük Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantının ilk oturumunda Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Pof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel ve Değerlendirme Takımı Üyeleri’yle tanışma toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda Üniversite  Rektörü Prof. Dr. Akın Levent tarafından Üniversiteyi  tanıtıcı genel bilgilendirme sunumu yapıldı. Toplantının ikinci oturumu Üniversite  Kalite Komisyonu ve Değerlendirme Takımı Üyeleri’yle gerçekleştirildi. Toplantıda Üniversite kalite güvence sistemi hakkında Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci ve Kalite Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi M. Kürşat Öksüz tarafından sunum yapıldı. Sonrasında ise soru cevap şeklinde devam eden toplantı, Rektör  Prof. Dr. Akın Levent ve Değerlendirme Takım Başkanı Prof. Dr. Hakan Atılgan arasında yapılan oturum ile sona erdi.
Verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini ifade eden değerlendirme takım başkanı Prof. Dr. Hakan Atılgan sürecin her iki taraf için güzel geçmesi temennisinde bulundu. Üniversite  Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ise değerlendirme takım üyelerine Üniversitede sunacakları katkıdan dolayı teşekkürlerini belirterek sürecin başarılı bir şekilde sonuçlanması dileğini iletti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com