Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, YKS tercih danışma merkezini ziyaret etti.
Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir Yüksek Öğretim Sınavları Tercih sürecinde hizmet veren Erzincan Anadolu Lisesi Tercih Danışma Merkezini ziyaret ederek öğrenciler ve aileleri ile bir araya gelerek danışmanlık hizmeti çalışmalarını yerinde takip etti.
Gerçekleşen ziyarette rehber öğretmenlerden tercih süreci hakkında detaylı bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Demir, öğrencilerin doğru tercih yapmalarına yardımcı olan tüm rehber öğretmenlere ve idarecilere teşekkürlerini iletti. Aynı zamanda tercih yapmak için gelen veli ve öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Demir, bu sürecin öğrencilerin geleceği için önemli olduğunu vurgulayarak tercihlerin öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını diledi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler