Erzincan Medya
13° Erzincan

Erzincan

13°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yıldırım Akbulut’un Hayatı ve Değerleri Konuşuldu

Yayınlanma:
ABONE OL
Yıldırım Akbulut’un Hayatı ve Değerleri Konuşuldu

Türkiye Cumhuriyeti’nin 20. Başbakanı, TBMM Eski Başkanı Yıldırım Akbulut vefatının 3. Yılında Yıldırım Akbulut’un hayatı ve değerleri konulu panel düzenlendi.

EBYÜ Erdoğan Büyükkasap Kongre Merkezinde düzenlenen panele Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Bekir Aksun, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Yıldırım Akbulut’un kızları ve Prof. Dr. Çiğdem Kırca ve Dr. Gülsüm Akbulut, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Yıldırım Akbulut’un hayatı ve değerleri. Türk siyasi hayatında ve Erzincan’lı gözünden Yıldırım Akbulut. Bir siyasetçi olarak Yıldırım Akbulut’un portresi. Akbulut dönemi Türk Dış Politikası ve Türkiye Ekonomisi, başlıkları altında panel düzenlendi.

Burada bir konuşma yapan Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu: ‘ , merhum Başbakanımız Yıldırım Akbulut’un sadece Erzincan için değil Türkiye için çok değerli bir şahsiyet olduğunu ve her zaman ülkemize yaptığı hizmetleriyle yâd edileceğini belirterek, merhum Başbakanımıza Allah’tan rahmet diledi.Ruhu şad, mekânı cennet olsun’ dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com