Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vali Aydoğdu, ‘gözümüz olun’ projesi başlıyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Vali Aydoğdu, ‘gözümüz olun’ projesi başlıyor

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, huzur Erzincan için yeni bir projenin hayata geçirileceğini duyurarak, ‘gözümüz olun’ diye bir proje başlatıyoruz. Bu projeyle suç oranlarını daha da azaltacağız’ dedi.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, kentteki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Vali Aydoğdu, şehirde yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Özel bir cafe de düzenlenen toplantıda Vali Aydoğdu, ‘Huzur için Erzincan projesi çok iyi gidiyor. Şuanda Türkiye ortalamasının çok üzerindeyiz’ dedi.

Konuşmasında Vali Aydoğdu: ‘gözümüz olun diye bir proje başlatıyoruz. Belediyemizle konuştuk. Bundan sonra ev ve iş yerlerine de ruhsat verdiğimiz zaman insanlara kapalı devre kamera sistemi kurmayı da zorunlu hale getireceğiz. Kapalı devre demek bizim, emniyetin göreceği değil. Sebebi şu sokaklarımızda, iş yerlerimizde dışarıyı gözetleyen kamera odluğu anda suç oranları otomatik anda düşüyor. Böylece şehrimizde herkesin güvenli bir şekilde yaşayabilmesi için elimizden geleni yapacağız’ dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com