Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, denetimler kapsamında marketlerde yılbaşında satışı artan ürün reyonlarını denetledi.
Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü gıda kontrol ekipleri, yılbaşı öncesi kentte faaliyet gösteren işletmelerde kaçak alkol ve gıda denetimi yaptı. İl Müdürü Murat Şahin’de denetimlerde bulunarak gıda güvenirliği için denetim yaptı.
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın talimatları ile ülke genelinde eş zamanlı olarak başlatılan yılbaşı öncesi denetimleri kapsamında kuruyemişçi, market ve alkollü ürün satışı yapan işletme denetimleri gerçekleşti.İl Tarım ve Orman Müdürlüğü gıda kontrol ekipleri, yılbaşı öncesinde Bakanlığın gıda güvenirliliği politikası çerçevesinde gıda güvenirliğini sağlamak halkın sağlığını ve menfaatlerini korumak amacıyla alkollü içecek ve gıda güvenirliliği için denetim gerçekleşti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler