Erzincan
25°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Yazar ve fotoğraf sanatçısı Lütfi Özgünaydın, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) öğrencileriyle buluştu.
Özgünaydın, Kemaliye Hacı Ali Akın Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Konferans Salonunda, Kemaliye Hacı Ali Akın Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Kemaliye Hacı Ali Akın Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
Özgünaydın, Yaşar Kemal, Zülfü Livaneli, Ayşe Kulin, İnci Aral ve Zeynep Oral gibi ünlü yazarların yaşam detaylarını içeren fotoğraflarla desteklediği “Edebiyat İnsanlarımız” başlıklı söyleşisiyle öğrencileri güzel bir yolculuğa çıkardı. Katılımın yoğun olduğu buluşmada kendisine öğrenciler tarafından üretilen dekoratif bir sanat eseri hediye edilen Özgünaydın, öğrencilere okuması için okul kütüphanesine kitaplarından hediye etti. Program sonunda Özgünaydın’a Kemaliye’ye özgü işlemeli tabak hediye edildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler